საფესტივალო

ბავშვთა რაგბი

ხელოვნური

U11
2009-2010 წ.მოედნისზომა: 45×30
სათამაშო დრო: ერთი თამაში 10 წთ, რაოდენობა: 7×7.

პირველი მოედანი – ლელო დიღ1 , ხულიგანა , ხარები1 , აკადემია , წიქარა.
მეორე მოედანი – ქორები , ავჭალა , ხარები2 , ლელო დიღ2.
მესამე მოედანი – ჩოხოსნები , იუნკერები , ლოკომოტივი , მიმინო

დროპირველი მოედანიმეორე მოედანიმესამე მოედანი
15:00ხულიგანა – წიქარაქორები – ლელო დიღ2ჩოხოსნები – მიმინო
15:15ხარები1 – აკადემიაავჭალა – ხარები2იუნკერები – ლოკომოტივი
15:30ლელო დიღ1 – წიქარა
15:45ხულიგანა – აკადემიაქორები – ხარები2ჩოხოსნები – ლოკომოტივი
16:00ლელო დიღ1 – ხარები1ავჭალა – ლელო დიღ2იუნკერები – მიმინო
16:15 აკადემია – წიქარა
16:30ხულიგანა – ხარები1ქორები – ავჭალაჩოხოსნები – იუნკერები
16:45ლელო დიღ1 – აკადემიახარები2 – ლელო დიღ2ლოკომოტივი – მიმინო

U9
2011– 2012წ. მოედნის ზომა:30 x 20
სათამაშო დრო: ერთი თამაში 7 წთ. რაოდენობა: 5×5.

პირველი მოედანი – ლელო დიღ1 , ქორები , ხარები1 , აკადემია , ჯიქი.
მეორე მოედანი – ჩოხოსნები , ლაშარი , ხარები2 , ლელო დიღ2.
მესამე მოედანი – ავჭალა , ხულიგანა/მამონტები , იუნკერები/წიქარა , ლელო დიღ3.

დროპირველი მოედანიმეორე მოედანიმესამე მოედანი
17:10ქორები - ჯიქიჩოხოსნები - ლელო დიღ2ავჭალა - ლელო დიღ3
17:20ხარები1 - აკადემიალაშარი - ხარები2ხულ/მამო - იუნკ/წიქ
17:30ლელო დიღ1 - ჯიქი
17:40ქორები - აკადემიაჩოხოსნები - ხარები2 ავჭალა - იუნკ/წიქ
17:50ლელო დიღ1 - ხარები1ლაშარი - ლელო დიღ2ხულ/მამო - ლელო დიღ3
18:00აკადემია - ჯიქი
18:10ქორები - ხარები1ჩოხოსნები - ლაშარიავჭალა - ხულ/მამო
18:20ლელო დიღ1 - აკადემიახარები2 - ლელო დიღ2იუნკ/წიქ - ლელო დიღ3

ხელოვნური

2007-2008წ. მოედნის ზომა: 65×47
სათამაშო დრო: ერთი თამაში: 12წთ
რაოდენობა: 9×9 (3 შერკინება 6 უკანა ხაზი)

პირველი მოედანი: ლელო ვარ1 , ლელო1 , ხარები1 , ხულიგანა , ლაშარი.
მეორე მოედანი: ლელო ვარ2 , ლელო2 , ხარები2 , ქორები , ლოკომოტივი.

დროპირველი მოედანიმეორე მოედანი
15:00ლელო1 – ლაშარილელო2 – ლოკომოტივი
15:15ხარები1 – ხულიგანახარები2 – ქორები
15:30ლელო ვარ1 – ლაშარილელო ვარ2 – ლოკომოტივი
15:45ლელო1 – ხულიგანალელო2 – ქორები
16:00ლელო ვარ1 – ხარები1ლელო ვარ2 – ხარები2
16:15ხულიგანა – ლაშარიქორები – ლოკომოტივი
16:30ლელო1 – ხარები1ლელო2 – ხარები2
16:45ლელო ვარ1 – ხულიგანალელო ვარ2 – ქორები

პირველი მოედანი: ლელო დიღ , ყოჩები , ავჭალა , ორბი.

დროპირველი მოედანი
17:00ლელო დიღ - ორბი
17:15 ყოჩები - ავჭალა
17:45ლელო დიღ - ავჭალა
18:00ყოჩები - ორბი
18:30ლელო დიღ - ყოჩები
18:45ავჭალა - ორბი

მის: დ. სარაჯიშვილის გამზირი 27

ხელოვნური

01.12.2019 კვირა

2005–2006.სათამაშო დროორი 8 წუთიანი ტაიმი რაოდენობა 12x12

არმაზი1 , არმაზი2 , ჯიქი , ავჭალა , სურამი.

დრო

გუნდები

ანგარიში

11:00

არმაზი2 – სურამი

11:20

ჯიქი – ავჭალა

11:40

არმაზი1 – სურამი

12:00

არმაზი2 – ავჭალა

12:20

არმაზი1 – ჯიქი

12;40

ავჭალა – სურამი

13:00

არმაზი2 – ჯიქი

13:20

არმაზი1 – ავჭალა

თელავი , გორდა , მიმინო , წიქარა , ვეფხვები.

დრო

გუნდები

ანგარიში

13:40

გორდა – ვეფხვები

14:00

მიმინო – წიქარა

14:20

თელავი – ვეფხვები

14:40

გორდა – წიქარა

15:00

თელავი – მიმინო

15:20

წიქარა – ვეფხვები

15:40

გორდა – მიმინო

16:00

თელავი – წიქარა

არმია1 , არმია2 , იუნკერები , ქორები/ფესვები , ლოკომოტივი , თბილისი.

დრო

გუნდები

ანგარიში

16:20

არმია1 – თბილისი

16:40

არმია2 – ლოკომოტივი

17:00

იუნკერები – ქორ/ფეს

17:20

არმია1 – ლოკომოტივი

17:40

იუნკერები – თბილისი

18:00

არმია2 – ქორ/ფეს

18:20

ლოკომოტივი – თბილისი

18:40

არმია1 – ქორ/ფეს

19:00

არმია2 – იუნკერები

მის: ავთო ვარაზის 6

ხელოვნური

30.11.2019 შაბათი

2005–2006სათამაშო დროორი 8 წუთიანი ტაიმი რაოდენობა 12x12

აკადემია , აკადემია ნუც , ხარები2 , ლელო ვარ1 , ხარები1 , ლელო ვარ2.

დრო

გუნდები

ანგარიში

11:00

აკადემია – ლელო ვარ2

11:20

აკადემია ნუც – ხარები1

11:40

ხარები2 – ლელო ვარ1

12:00

აკადემია – ხარები1

12:20

ხარები2 – ლელო ვარ2

12:40

აკადემია ნუც – ლელო ვარ1

13:00

ხარები1 – ლელო ვარ2

13:20

აკადემია – ლელო ვარ1

13:40

აკადემია ნუც – ხარები2

ლელო დიღ1 , ლელო დიღ2 , ყოჩები ბოლ/კაზ , ჩოხოსნები , ხვამლი1 , ლეგიონი.

დრო

გუნდები

ანგარიში

14:00

ლელო დიღ1 – ლეგიონი

14:20

ლელო დიღ2 – ხვამლი1

14:40

ყოჩები ბოლ/კაზ – ჩოხოსნები

15:00

ლელო დიღ1 – ხვამლი1

15:20

ყოჩები ბოლ/კაზ – ლეგიონი

15:40

ლელო დიღ2 – ჩოხოსნები

16:00

ხვამლი1 – ლეგიონი

16:20

ლელო დიღ1 – ჩოხოსნები

16:40

ლელო დიღ2 – ყოჩები ბოლ/კაზ

ხვამლი2 , ყოჩები , ხვამლი3 , ლელო , ხულიგანა , ლელო დიღ3.

დრო

გუნდები

ანგარიში

17:00

ხვამლი2 – ლელო დიღ3

17:20

ყოჩები – ხულიგანა

17:40

ხვამლი3 – ლელო

18:00

ხვამლი2 – ხულიგანა

18:20

ხვამლი3 – ლელო დიღ3

18:40

ყოჩები – ლელო

19:00

ხულიგანა – ლელო დიღ3

19:20

ხვამლი2 – ლელო

19:40

ყოჩები – ხვამლი3