სადისციპლინო კომისიის ოქმები 2023-24 სეზონი

N   ლიგა                         მატჩი                განხილვის თარიღი   –   დამრღვევი

89  პირველი/რეგიონ ლიგა. რუსთავი ბაგრატი. 14.05.2024 – იური კენჭაძე

88  პირველი ლიგა. არმია – ლოკომოტივი. 10.04.2024 – არმია (კლუბი)

87  პირველი ლიგა. არმია – ლოკომოტივი. 10.04.2024 – ბექა მეკოკიშვილი

86  პირველი ლიგა. არმია – ლოკომოტივი. 10.04.2024 – ზვიად მაისურაძე

85  რეგიონული ლიგა. რუსთავი – ფენიქსი. 08.04.2024 – ლეო ნიკასაუ

84  ჭაბუკთა ‘ბ’ ლიგა. აკადემია – წიქარა. 03.04.2024 – საბა ეფრემიძე

83  ჭაბუკთა ‘ბ’ ლიგა. აკადემია – წიქარა. 03.04.2024 – საბა გიორგაძე

82  ჭაბუკთა ‘ბ’ ლიგა. აკადემია – წიქარა. 03.04.2024 – რამაზ კიკილაშვილი

81  რეგიონ ლიგა. 30.03.2024 – კოლხი რაინდები (კლუბი)

80  რეგიონ ლიგა. 29.03.2024 – აიეტი (კლუბი)

79  დიდი 10. ხარები – ბათუმი. 28.03.2024 – ერეკლე მაჭარაშვილი

78  პირველი ლიგა. ჭიათურა – არმაზი. 28.03.2024 – გიორგი დანელია

77  პირველი ლიგა. ჭიათურა – არმაზი. 28.03.2024 – მამია მანდარია

76  რეგიონ ლიგა. 22.03.2024 – ჯანი (კლუბი)

75  ჭაბუკთა ‘ბ’ ლიგა. იუნკერები – გორი. 20.03.2024 – გუგა მექვაბიძე

74  ჭაბუკთა ‘ა’ ლიგა. აკადემია – ჭადარი. 19.03.2024 – თორნიკე აფციაური

73  ჭაბუკთა ‘ა’ ლიგა. აკადემია – ჭადარი. 19.03.2024 – ბესიკ ჩინჩალაძე

72  რეგიონული ლიგა. წიქარა – სოხუმი. 13.03.2024 – გუგა სიხარულიძე

71  ჭაბუკთა ‘ბ’ ლიგა. ბათუმი – აკადემია. 12.03.2024 – ნიკა ჩიტალაძე

70  დიდი 10. ხარები – აია. 05.03.2024 – ჯოსევანი ნდრავა

69  დიდი 10. არწივები – აკადემია. 05.03.2024 – ნიკა ბაგაშვილი

68  დიდი 10. არწივები – აკადემია. 05.03.2024 – გიორგი სირაძე

67  დიდი 10. ბათუმი – ლელო. 05.03.2024 – ნიკა სვიმონიშვილი

66  ჭაბუკთა ‘ბ’ ლიგა. ზუგდიდი – აია 3. 04.03.2024 – ზუგდიდი (კლუბი)

65  ჭაბუკთა ‘ბ’ ლიგა. არმია – ხარები. 01.03.2024 – მამუკა მინდორაშვილი

64  რეგიონული ლიგა. რუსთავი – ჭადარი. 21.02.2024 – ნიკოლოზ ფუნთუშაშვილი

63  ჭაბუკთა ‘ა’ ლიგა. ბათუმი – ხვამლი. 21.02.2024 – თენგიზ გოგიბერიძე

62  დიდი 10. ლელო – აია. 14.02.2024 – გიორგი ნიკოლაძე

61  პირველი ლიგა. ვეფხვები – ტაო. 07.02.2024 – გიორგი შკინინი

60  ჭაბუკთა ‘ა’ ლიგა. აია – ბათუმი. 30.01.2024 – გიორგი ნემსაძე

59  დიდი 10. ხარები – ხვამლი. 30.01.2024 – ერეკლე ფერაძე

58  დიდი 10. ბათუმი – ყაზბეგი. 30.01.2024 – ოთარ ბარკალაია

57  დიდი 10. ბათუმი – ყაზბეგი. 30.01.2024 – ლევან ჭავჭავაძე

56  პირველი ლიგა. გორი – ტაო. 26.12.2023 – ნიკოლოზ ნაზარაშვილი

55  პირველი ლიგა. ვეფხვები – წყალტუბო. 19.12.2023 – იაგო ხაბულიანი

54  ჭაბუკთა ‘ა’ ლიგა. ბათუმი – აკადემია. 19.12.2023 – აკადემია (კლუბი)

53  დიდი 10. ლელო – ყაზბეგი. 15.12.2023 – გიორგი ზაგაშვილი

52  ჭაბუკთა ბ ლიგის შემოდგომის ტურნირი. 12.12.2023. ლელო2 – არმია. ლელო 2 (გუნდი)

51  პირველი ლიგა. არმაზი – ბაგრატი. 13.12.2023 – იური კენჭაძე

50  დიდი 10. აია – ყაზბეგი. 05.12.2023 – ნიკა ღლონტი

49  ჭაბუკთა ‘ა’ ლიგა. აკადემია – აია 1. 06.12.2023 – მათე ჯავახაძე

48  ჭაბუკთა ‘ა’ ლიგა. აკადემია – აია 1. 06.12.2023 – დიმიტრი ჩხეიძე

47  დიდი 10. ხარები – ლელო. 28.11.2023 – ხარები (კლუბი)

46  დიდი 10. ხარები – ლელო. 28.11.2023 – ვაჟა ხუციშვილი

45  დიდი 10. ხარები – ლელო. 28.11.2023 – ზაზა ხუციშვილი

44  დიდი 10. ხარები – ლელო. 28.11.2023 – ირაკლი ნატრიაშვილი

43  დიდი 10. აია – ხვამლი. 23.11.2023 – ლისალა ნასენგე

42  პირველი ლიგა. ბაგრატი – წყალტუბო. 20.11.2023 – გაგა გურეშიძე

41  პირველი ლიგა. ბაგრატი – წყალტუბო. 20.11.2023 – თორნიკე იობიძე

40  პირველი ლიგა. ბაგრატი – წყალტუბო. 20.11.2023 – ბაგრატი (კლუბი)

39  პირველი ლიგა. ტაო – არმია. 15.11.2023 – საბა დათიაშვილი

38  რეგიონ ლიგა. სამტრედია – ჩოხატაურის ჯანი. 14.11.2023 – ჩოხატაურის ჯანი (კლუბი)

37  რეგიონ ლიგა. ჭადარი – პატარძეული. 10.11.2023 – დავით თარხნიშვილი

36  რეგიონ ლიგა. სამტრედია – ფოთი. 08.11.2023 – ფოთი (კლუბი)

35  რეგიონ ლიგა. სამტრედია – ფოთი. 08.11.2023 – სამტრედია (კლუბი), ფოთი (კლუბი)

34  რეგიონ ლიგა. სამტრედია – ფოთი. 07.11.2023 – ლუკა გრიგალაშვილი

33  რეგიონ ლიგა. სამტრედია – ფოთი. 07.11.2023 – დავით ჯინჭარაძე

32  რეგიონ ლიგა. სამტრედია – ფოთი. 07.11.2023 – გურამ ხუჭუა

31  დიდი 10. 07.11.2023 – ხვამლი (კლუბი)

30  დიდი 10. 07.11.2023 – არწივები (კლუბი)

29  დიდი 10. 07.11.2023 – აკადემია (კლუბი)

28  დიდი 10. 07.11.2023 – არესი (კლუბი)

27  დიდი 10. 07.11.2023 – ყაზბეგი (კლუბი)

26  დიდი 10. 07.11.2023 – ლელო სარასენსი (კლუბი)

25  დიდი 10. ყაზბეგი-არწივები. 08.11.2023 – ოთარ ბარკალაია

24  პირველი ლიგა. მათე-ბაგრატი. 02.11.2023 – შაკო კიკვაძე

23  პირველი ლიგა. მათე-ბაგრატი. 02.11.2023 – ნიკა კობიაშვილი

22  დიდი 10. ხვამლი-ყაზბეგი. 24.10.2023 – გიორგი ვარდოსანიძე

21  დიდი 10. ხვამლი-ყაზბეგი. 24.10.2023 – ლუკა გელაშვილი

20  ჭაბუკთა ‘ა’ ლიგა. ბათუმი-აია. 24.10.2023 – თენგიზ გოგიბერიძე

19  ჭაბუკთა ‘ა’ ლიგა. ლელო-ყოჩები. 18.10.2023 – მამუკა ტყეშელაშვილი

18  დუბლები. ყოჩები-ხვამლი. 13.10.2023 – ირაკლი მასხარაშვილი

17  დიდი 10. ბათუმი-არესი. 12.10.2023 – ირაკლი ნინიძე

16  დიდი 10. ხარები-ყაზბეგი. 12.10.2023 – ოთარ ბარკალაია

15  დიდი 10. ხარები-ყაზბეგი. 12.10.2023 – გიორგი შაორშაძე

14  დიდი 10. ხარები-ყაზბეგი. 12.10.2023 – ნიკა თედელური

13  რეგიონ ლიგა. გარდასახვა-რუსთავი. 11.10.2023 – ვალერი კობახიძე

12  ჭაბუკთა ‘ბ’ ლიგა. ყოჩები-არმია.  09.10.2023 – გიორგი ფოლადაშვილი

11  დიდი 10. არესი-ლელო.  04.10.2023 – გიგა გრიგალაშვილი

10  პირველი ლიგა. გორი-ტაო.  04.10.2023 – ტალატალა ტოკაიმბაი

პირველი ლიგა. ჭიათურა-ლოკომოტივი.  04.10.2023 – მამია მანდარია

8  ჭაბუკთა ‘ბ’ ლიგა. ხაშურის ლეგიონი.  03.10.2023 – ხაშურის ლეგიონი (კლუბი)

7  ჭაბუკთა ‘ბ’ ლიგა. ხაშურის ლეგიონი.  21.09.2023 – ხაშურის ლეგიონი (კლუბი)

დიდი 10. ხვამლი-ხარები.  23.09.2023 – ზურა ქობელაშვილი

რეგიონული ლიგა. გარდასახვა-სოხუმი.  17.09.2023 – გიგა მაქაძე

რეგიონული ლიგა. პატარძეული-წიქარა.  17.09.2023 – ვეფხია უსტიაშვილი

ჭაბუკთა ‘ბ’ ლიგა. იუნკერები-არმაზი.  20.09.2023 – ტატო ტალახაძე

პირველი ლიგა. ბაგრატი-არმაზი.  16.09.2023 – დავით ოიბიძე

დიდი 10. არწივები-ყოჩები.  16.09.2023 – სერჯიო სტალმესტერი